05.03.2012 10:13   |   Події
Автор: Анна Білоус

7 млн грн виділено на облаштування перинатального центру в Полтавській області

7 млн грн виділено на облаштування перинатального центру в Полтавській області

КИЇВ. 5 березня. АМН. З початку цього року з обласного бюджету вже виділили близько 7 млн грн співфінансування для проектування та початку реконструкції приміщень, виділених під перинатальний центр. Про це АМН повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.

Як повідомили в облдержадміністрації, роботи розпочнуться вже в квітні.

Так у Полтаві  вже провели значний обсяг підготовчих робіт. Зокрема, утворили робочу групу з питань створення обласного перинатального центру, затвердили Концепцію розвитку перинатальної допомоги в області на період до 2014 року та план її реалізації, Концепцію створення обласного перинатального центру та план її реалізації, знайшли та визначились будівлею для обласного перинатального центру, вирішили питання передачі земельної ділянки діагностичного центру обласній клінічній лікарні, у складі якої буде функціонувати обласний перинатальний центр, тощо.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100