05.03.2012 10:50   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Перші пологи у Харківському перинатальному центрі видалися непростими

Перші пологи у Харківському перинатальному центрі видалися непростими

КИЇВ. 5 березня. АМН. У Харківському перинатальному центрі жінка народила первістка. Це перша дитина як для породілі, так і для перинатального центру. Про це кореспондентові АМН повідомила головний лікар новоствореного медичного закладу Ірина Кондратова.
"Дитинка народилася з вагою 3 кг 170 грамів, зріст 57 см. Стан дитини і мами задовільний. Вагітна поступила до центру 2 березня. Як для нашого центру, то пологи пройшли нормально, проте, якби вона народжувала в районі за яким прописана, то це б, звичайно, були б не фізіологічні пологи. Нам вдалося уникнути проблем", - розповіла І. Кондратова.


Нагадаємо, у рамках реалізації Національного проекту "Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства" перший заступник голови Адміністрації президента України Ірина Акімова відкрила регіональний перинатальний центр у Харкові.

Також в Харківській області у 2011 році розроблений проект реконструкції та переоснащення частини приміщень основного лікувального та учбово-діагностичного корпусу КЗОЗ "Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Для проведення робіт з реконструкції та переоснащення регіонального перинатального центру використано 41537,9 тис. грн, в т.ч з державного бюджету – 35 тис. грн, обласного бюджету – 2474,7 тис. грн.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100