05.03.2012 11:51   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Віктор Янукович проти куріння

Віктор Янукович проти куріння

КИЇВ. 5 березня. АМН. Народний депутат України Віктор Янукович вважає заборону реклами й спонсорства тютюнових виробів необхідним кроком для захисту здоров'я українців. Про це АМН повідомили у прес-службі політика.

На думку народного депутата, і суспільство, і держава повинні докласти максимум зусиль для того, щоб куріння перестало бути модним.

"Здоров'я - це головний капітал людини, а здоров'я громадян - показник успіху країни. Умовно кажучи, чим рідше люди користуються послугами лікарів, тим сильніше та ефективніше держава, в якій вони живуть. Звичайно, кожна людина робить свій вибір сама. Але паління не має рекламуватися як модна, стильна звичка. У світі цього вже немає. Сьогодні модно займатися спортом, подорожувати, дивитися хороше кіно. Хотілося б, щоб саме такими прагненнями жила наша молодь", - коментує Віктор Янукович.

У той же час, удосконалення законодавства - лише один із механізмів підтримки здорового способу життя в Україні. Для вирішення гострих соціальних проблем необхідна активна участь суспільства.

"Під час робочого візиту до Кіровограду я зустрічався з організаторами фестивалю аматорського кіно "Ранок". У своїх фільмах молодь спеціально робить акцент на гострі соціальні проблеми: паління, наркоманію і т.д. Я вважаю, що досягти ефективного результату у вирішенні цієї проблеми ми зможемо виключно заручившись підтримкою суспільства. Зі свого боку, буду максимально допомагати фестивалю та іншим корисним громадським проектам", - сказав В.Янукович.

Народний депутат також відзначив, що у суспільства й парламенту одна мета. Резонанс, який був викликаний затримкою у підписанні закону, свідчить про високий рівень громадської підтримки цієї ініціативи.

Нагадаємо, 22 вересня 2011 у другому читанні Верховна Рада Україна сзвалила  законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів)".

24 лютого 2012 спікер Верховної Ради України Володимир Литвин підписав цей законопроект.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100