05.03.2012 12:02   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Буковині покращують умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями

На Буковині покращують умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями

КИЇВ. 5 березня. АМН. В Чернівецькій області триває робота для створення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Про це АМН повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА.

Для створення зручності людям з особливими потребами у пересуванні громадським транспортом, на міських тролейбусних та автобусних маршрутах використовується 7 тролейбусів та 3 автобуси марки, які пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. В районі проживання осіб з вадами зору 4 світлофорні об'єкти обладнано звуковими сигналами.

В області облаштовано 91 місце для паркування транспортних засобів, що використовуються для перевезення інвалідів. На вуличній мережі міста Чернівці в місцях платного паркування транспорту визначено 38 спеціальних місць, де нанесено відповідну розмітку, та 15 місць біля приміщень головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та районних управлінь Пенсійного фонду міста для паркування транспортних засобів, що використовується для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та особистого автотранспорту інвалідів.

На вокзалі станції "Чернівці" встановлено пандуси для заїзду інвалідних візків, обладнаний куток для людей з особливими потребами у залах очікування пасажирів із встановленням інформаційних покажчиків. Працює квиткова каса для обслуговування інвалідів – в якій інваліди обслуговуються позачергово.

При розробленні проектно-кошторисної документації та реконструкції об’єктів житлового та громадського призначення враховуються потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями. В області функціонує служба "Укрдержекспертиза", яка перевіряє наявність передбачених проектних норм – без виконання нормативних вимог позитивні висновки з проектної документації не видаються.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100