05.03.2012 12:03   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Столичних школярів вчили долати гендерні стереотипи при виборі професії

Столичних школярів вчили долати гендерні стереотипи при виборі професії

КИЇВ. 5 березня. АМН. На базі столичної школи № 155 відбувся захід присвячений темі: "Подолання гендерних стереотипів при виборі професії", - повідомив кореспондент АМН.

"Коли ми вчимося у школі, нам чітко потрібно усвідомлювати і бачити свої перспективи. Коли ми бачимо на прикладах людей уособлення успіху, яке було досягнуто за допомогою важкої праці, то це неоцінений скарб", - розповів директор школи № 155 Георгій Костильов.

Цей захід приурочений до Міжнародного дня жінок і спрямований допомогти дітям у виборі професії. Під час події учасники поділилися своїм професійним і життєвим досвідом з учнями середньої школи № 155 у м. Києві.

Учасниками заходу стали: Лілія Подкопаєва, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні, Ектор Хіменез Браво, шеф-кухар і телеведучий та кліпмейкер Катя Царик. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100