05.03.2012 12:09   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

11 березня прийде потепління

11 березня прийде потепління

КИЇВ. 5 березня. АМН. В Україні слід очікувати потепління 11 березня. Про це повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

"З 6 по 9 березня температура знизиться вночі до 7-13, на лівобережжі до 18 морозу, і у денні години до 1–7 градусів морозу. Тепліше буде у південних та західних областях. 10 березня можна чекати ще посилення морозів: вночі до 12-18 у більшості регіонів, крім західних, і вдень до 2 – 8 градусів морозу. Але, починаючи з 11 числа, треба очікувати швидке й інтенсивне потепління по всій території України", - сказав М.Кульбіда.

Нагадаємо, протягом цього тижня українцям слід очікувати не надто інтенсивного мокрого снігу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100