05.03.2012 12:16   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Найбільшу повінь слід очікувати на Дунаї

Найбільшу повінь слід очікувати на Дунаї

КИЇВ. 5 березня. АМН. У березні-квітні прогнозують повені у басейнах річок на Заході України. Про це повідомив директор департаменту цивільного захисту МНС Василь Квашук, передає кореспондент АМН.

"Ситуація залишається стабільною, іде звичний розвиток водопілля. Станом на цей час найбільш вірогідне підняття рівня води до критичної позначки буде спостерігатися у басейні річки Прип'ять, зокрема, на півночі Волинської та Рівненьської областей та місті Луцьк. Також вода буде підніматися до критичних позначок в басейні річки Західний Буг, зокрема, у Сокальському районі та місті Червонограді. Також вірогідність виходу води на заплаву є в районі річки Дністер. На сході України рівень вищий за норму прогнозується у басейні річки Сіверський Донець. Найбільш серйозна ситуація буде на річці Дунай. Там рівень води буде вищим за норму на 150 см. у другій половині квітня", - сказав фахівець.

Нагадаємо, що в Україні слід очікувати потепління 11 березня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100