05.03.2012 12:26   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

На Донецькій залізниці травмовано 17 осіб

На Донецькій залізниці травмовано 17 осіб

КИЇВ. 5 березня. АМН. Через порушення правил безпеки на залізничному транспорті з початку 2012 року на об’єктах Донецької залізниці було травмовано 17 громадян проти 18 за аналогічний період 2011 року. З них травмування зі смертельним наслідком становить 11 громадян проти 12 у 2011 році, повідомили АМН у прес-службі залізниці.

Проаналізувавши статистику нещасних випадків, спеціалісти Донецької залізниці дійшли висновку, що абсолютна більшість травмувань трапляється з громадянами через недотримання ними елементарних правил поведінки на залізничному транспорті.

Ходіння по коліях завжди пов’язане з небезпекою для життя. Залізничники звертають увагу громадян на те, що миттєво поїзд або локомотив зупинити неможливо: гальмівний шлях поїзда в середньому становить близько 800 метрів. Поїзд зі швидкістю 100 км/год за 1 секунду долає 30 метрів, а пішоходу, для того, щоб перейти через колію, потрібно не менше 5 секунд.

Переходити колію можна тільки у встановлених місцях, користуючись при цьому пішохідними мостами, тунелями, переїздами. На станціях, де мостів і тунелів немає, громадяни повинні переходити залізничні колії по настилах, попередньо переконавшись у відсутності потяга або локомотива, що рухається.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100