05.03.2012 12:33   |   Події
Автор: Наталя Казакова

У світі 40 млн сліпих людей – експерт

У світі 40 млн сліпих людей – експерт

КИЇВ. 5 березня. АМН. У світі живе близько 40 млн незрячих людей. Про це на прес-конференції повідомив головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської лікарні "ЦМХО" Сергій Риков.

"У світі до 300 мільйонів слабкозорих людей і 40 мільйонів сліпих. Це за статистикою. Всесвітня організація охорони здоров'я звернулася до населення, до лікарів, провести отакі дні, як День боротьби із сліпотою, День боротьби зі сліпотою від глаукоми, День білої тростини, щоб наголосити на проблемі сліпоти у світі", - розповів С. Риков.

Нагадаємо, 30% випадків дитячої сліпоти і слабкого зору, що виникають від таких проблем як короткозорість, далекозорість та астигматизм можна профілактувати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100