05.03.2012 12:42   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Торік у Харкові виявили понад 8 тис. хворих на глаукому

Торік у Харкові виявили понад 8 тис. хворих на глаукому

КИЇВ. 5 березня. АМН. Кожен харків'янин може пройти в поліклініці за місцем проживання скринінговий контроль внутрішньоочного тиску для виявлення глаукоми. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров'я Харківської міської ради.

Усі, у кого виявлять підвищений внутрішньоочний тиск, проходитимуть дообстеження і лікування в консультативній поліклініці Харківської міської клінічної лікарні №14 ім. Л. Гіршмана.

У 2011 році контроль внутрішньоочного тиску пройшли 65 тис. харків'ян. Серед них зареєстрували понад 8 тис. хворих на глаукому.

Довідка. 6 березня відзначають Всесвітній день боротьби з глаукомою. За даними Міжрегіональної громадської організації «Асоціація хворих на глаукому», це захворювання - одна з основних причин сліпоти та слабкозорості. Кількість хворих на глаукому у світі вже сягає 100 млн чоловік. При цьому з 28 млн сліпих у світі майже кожен п'ятий втратив зір через це захворювання.

Щорічно в Україні виявляють близько 25 тис. нових випадків захворювання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100