05.03.2012 12:53   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Ризик захворіти на глаукому збільшується після 40 років

Ризик захворіти на глаукому збільшується після 40 років

КИЇВ. 5 березня. АМН. Після 40 років кожна людина має перевірити внутрішньоочний тиск, щоб уникнути захворювання на глаукому. Про це на прес-конференції повідомив головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської лікарні "ЦМХО" Сергій Риков.

"Після досягнення людиною 40 років, наступні кожні три роки вона має обов'язково робити вимір внутрішньоочного тиску. Однією із основних причин виникнення глаукоми і сліпоти – це цукровий діабет, спадкова глаукома і гіпертонічна хвороба. Через те, якщо в сім'ї є ця патологія, необхідно обов’язково звернути увагу на раннє виявлення. У 40 років йде зашлакування організму, а в середині ока є спеціальний акомодаційний м'яз, який виробляє внутрішньоочну рідину. Повинен бути баланс виділення і відтоку рідини з ока. Очна сітка забивається, і рідина повністю не відтікає, через це підіймається внутрішньоочний тиск. Під дією тиску відмирають мязові нерви, що і призводить до глаукоми", - розповів С. Риков.

Нагадаємо, 30% випадків дитячої сліпоти і слабкого зору, що виникають від таких проблем як короткозорість, далекозорість та астигматизм можна профілактувати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100