05.03.2012 13:13   |   Події
Автор: Юліана Матусова

В Іркутську будуть рости дерева з Хіросіми

В Іркутську будуть рости дерева з Хіросіми

КИЇВ. 5 березня. АМН. В рамках антивоєнної акції іркутські вчені виростять рослини, які вціліли під час атомного бомбардування Хіросіми в Японії у 1945 році. Про це повідомило РІА Новини.

Вчені іркутського Ботанічного саду отримали посилку з Хіросіми з насінням п’яти дерев, котрі вціліли під час бомбардування Хіросіми в 1945 році. У Японії ці рослини мають статус національного надбання.

Рослини, що тепер радуватимуть відвідувачів іркутського Ботанічного саду, це японська хурма, фірміана, камфорний лавр, гінко і круглий падуб.

Проект передачі рослин відбувся за підтримки ЮНЕСКО у рамках міжнародної акції "Зелена спадщина Хіросіми".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100