05.03.2012 13:22   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Громадські організації закликали Президента підписати закон про заборону куріння

Громадські організації закликали Президента підписати закон про заборону куріння

КИЇВ. 5 березня. АМН. Біля Адміністрації Президента відбулася акція, під час якої представники громадських організацій закликали Президента України підписати законопроект № 5164, що заборонить рекламу тютюнових виробів, передає кореспондент АМН.

"Підписання законопроекту захистить українських громадян від агресивної реклами та маркетингових ходів, які зараз активно застосовують тютюнові компанії по всій Україні. Куріння серед молоді є серйозною проблемою. Особливо серед дівчат, 24 % з яких курці, половина з яких почали курити до 18 років. Повна заборона реклами сигарет та маркетингових стратегій є доведеним заходом, який зменшує споживання тютюнових виробів як серед молоді, так і серед дорослих", - йдеться у зверненні активівстів.

Як символ важливості підписання цього законопроекту для суспільства, учасники акції передали Президенту кулькові ручки.

Нагадаємо, вказаний законопроект був підписаний 24 лютого цього року головою Верховної Ради Володимиром Литвином і переданий на підпис Президенту.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100