05.03.2012 13:21   |   Події
Автор: Наталя Казакова

В Україні понад 10 тис. дітей-інвалідів зору

В Україні понад 10 тис. дітей-інвалідів зору

КИЇВ. 5 березня. АМН. В Україні понад 10 тис. дітей мають інвалідність через захворювання зору. Про це повідомив головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської лікарні "ЦМХО" Сергій Риков.

"Близько 10 тис. дітей інвалідів по зору в Україні. Дорослих десь у п’ять разів більше. Проте за останні роки ситуація покращилася, тому що ми займаємося цією проблемою. Якщо ми робимо оперативне втручання, то проводимо комбіновану операцію. Наприклад, відшарування сітківки при діабеті завжди робили одним етапом, а потім другим етапом видаляли штучний кришталик. Нині ми повністю проводимо реабілітацію пацієнтів, і вони мають надію на зір", - розповів С. Риков.

Нагадаємо, у світі до 300 мільйонів слабкозорих людей і 40 мільйонів сліпих. Це за статистикою. Всесвітня організація охорони здоров'я звернулася до населення, до лікарів, провести отакі дні, як День боротьби із сліпотою, День боротьби зі сліпотою від глаукоми, День білої тростини, щоб наголосити на проблемі сліпоти у світі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100