05.03.2012 13:50   |   Події
Автор: Юліана Матусова

49 постраждалих від зіткнення потягів у Польщі все ще залишаються у лікарнях

49 постраждалих від зіткнення потягів у Польщі все ще залишаються у лікарнях

КИЇВ. 5 березня. АМН. У 15 польських лікарнях залишаються 49 з 57 постраждалих внаслідок лобового зіткнення двох потягів на півдні Польщі, повідомляє ВВС.

З-поміж постраждалих у аварії – п’ятеро українців: троє залишаються у лікарні, а двоє після медичного обстеження залишили медичний заклад у задовільному стані.

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ Польщі повідомила, що за уточненими даними двома потягами подорожувало близько 400 осіб, а не 350, як повідомлялося раніше.

Нагадаємо, трагедія сталася 3 березня. На півдні Польщі зіткнулися два пасажирські потяги "Перемишль-Варшава" та "Варшава-Краків", у яких їхали близько 400 осіб. У катастрофі загинуло щонайменше 16 осіб.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100