05.03.2012 14:07   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Ув’язненим покращать медичну допомогу

Ув’язненим покращать медичну допомогу

 

КИЇВ. 5 березня. АМН. За активної участі Генеральної прокуратури України удосконалено порядок надання медичної допомоги особам узятим під варту. Про це АМН повідомили у відділу зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

 Відповідно до рішення міжвідомчої наради керівників Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства внутрішніх справ та Державної пенітенціарної служби України розроблено та затверджено порядок взаємодії установ пенітенціарної служби із закладами охорони здоров’я з питань надання медичної допомоги особам узятим під варту. Зокрема, передбачено проведення первинного медичного огляду ув'язнених, лабораторних, рентгенологічних і функціональних методів дослідження, ведення медичної документації, направлення хворих до спеціалізованих закладів охорони здоров'я, залучення лікарів-фахівців для консультування, обстеження і лікування тощо. Зазначений порядок спрямований на покращення  медико-санітарного забезпечення ув’язнених.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100