05.03.2012 14:23   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Майже 30% росіян відпочивають законні 4 тижні

Майже 30% росіян відпочивають законні 4 тижні

КИЇВ. 5 березня. АМН. 27,4% жителів Росії використовують на відпустку законний місяць щороку, розбиваючи його на декілька періодів. Такі результати опитування оприлюднило Мінздоровсоцрозвитку Росії.

Опитування показало, що інші 16,9% населення Росії надають перевагу місячній відпустці, 10,3% не відпочивали вже декілька років, а 6,2% людей міняє місце роботи настільки часто, що просто не встигають дочекатися відпустки. 4% опитаних зазначили, що мають власний бізнес і відпочивають досить часто, 7,2% також мають власну справу, проте не йдуть у відпустку, щоб не втратити заробіток. 7,9% сидять вдома з дітьми, а ще 20% опитаних взагалі не працюють.

Нагадаємо, згідно з українським законодавством, щорічна основна відпустка надається працівникам для відновлення працездатності тривалістю не менше як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору. Святкові та неробочі дні не враховуються при визначенні тривалості відпусток.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100