05.03.2012 14:36   |   Події

З 5 по 7 березня всім охочим перевірять тиск та рівень цукру

З 5 по 7 березня всім охочим перевірять тиск та рівень цукру

КИЇВ. 5 березня. АМН. Із 5 по 7 березня в Україні діятиме акція, у рамках якої всім охочим перевірятимуть тиск і рівень цукру в крові. Про це на прес-конференції розповів головний ендокринолог МОЗ України, головний лікар КМКЛ №16 Микола Гульчій.

"До всесвітнього Дня боротьби зі сліпотою Всеукраїнське Лікарське Товариство та Громадська Рада МОЗ України проводять заходи медичного профілактично-просвітницького проекту Майстерня здоров'я. Проведення заходів проекту сприятиме обізнаності населення. Всі охочі зможуть виміряти тиск, визначити вміст глюкози у крові та отримати консультації спеціалістів", - розповів М. Гульчій.
Такі акції пройдуть 5-6 березня у 9 лікувальних закладах м. Києва , Дніпропетровській, Херсонській та Чернігівській лікарнях, 6 березня – у Сімферопольській міській поліклініці, 6-7 березня – у Донецькій міській лікарні і у 2-х Кіровоградських міських поліклініках.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100