05.03.2012 15:01   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Павленко захищає права дітей у будинку дитини на Черкащчині

Павленко захищає права дітей у будинку дитини на Черкащчині

 

КИЇВ. 5 березня. АМН. Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко 2 березня, на засіданні колегії Черкаської ОДА, звернувся до голови обласної ради з вимогою привести у відповідність до законодавства статут обласного спеціалізованого будинку дитини. Про це АМН повідомили у прес-службі глави государства.

У 2009 році рішенням Черкаської обласної ради були внесені зміни до статуту будинку дитини, згідно з якими до закладу дозволено направляти дітей віком до 6 років. Таке рішення суперечить Наказу Міністерства охорони здоров’я №123 від 18.05.1998 року («Про затвердження Типового положення про будинок дитини), яким чітко визначено, що до будинку дитини направляються діти до 3-х років, в крайніх випадках – до 4-х. Відвідуючи Черкаський спеціалізований будинок дитини, Юрій Павленко проаналізував порядок направлення дітей до закладу, перевірив особисті справи дітей. Були зокрема виявлені помилки в розпорядженнях голів районних державних адміністрацій, а також встановлено, що половина дітей направляється в заклад за заявами батьків, хоча насправді більшість цих дітей походить із неблагополучних сімей, де є всі підстави для позбавлення батьків батьківських прав. Будинок дитини разом з Юрієм Павленком відвідали керівник управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Людмила Волинець, заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко, заступник голови обласної ради Василь Касян, начальник управління охорони здоров’я ОДА Володимир Брожик.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100