05.03.2012 14:56   |   Події
Автор: Анна Білоус

Необхідно збільшити фінансування сфери охорони здоров´я - В.Литвин

Необхідно збільшити фінансування сфери охорони здоров´я - В.Литвин

КИЇВ. 5 березня. АМН. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин наголошує на необхідності збільшення видатків на фінансування сфери охорони здоров´я. Про це вінзаявив під час відвідання Баранівської центральної районної лікарні у рамках робочої поїздки до Баранівського району Житомирської області, повідомили АМН у прес-службі ВР.

Керівник парламенту висловив сподівання, що ближчим часом буде ухвалено рішення про перегляд і збільшення відповідних бюджетних показників.

В.Литвин під час зустрічі з персоналом лікарні подякував медичному колективу за подвижництво.

За його словами, "у нас є дві ключові теми: охорона здоров´я і освіта". На переконання керівника парламенту, ключовою національною ідеєю, якої потребує країна, є "збереження наших людей". При цьому В.Литвин наголосив на необхідності "створити для людей гідні умови життя", для чого, за його словами, потрібні порозуміння і взаємна підтримка, а не ворожнеча.

В.Литвин вручив керівництву лікарні ключі від автомобілів швидкої допомоги, кошти на придбання яких було виділено за сприяння і підтримки Голови Верховної Ради України. Кращі працівниці медичної установи отримали цінні подарунки від Голови Верховної Ради України.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100