05.03.2012 15:03   |   Події
Автор: Анна Бельдій

У Львові ВООЗ нічого проблемного не виявив – експерт

У Львові ВООЗ нічого проблемного не виявив – експерт

КИЇВ. 5 березня. АМН. Експерти ВООЗ оцінювали якість імунізації на Львовщині і нічого проблемного не виявили. Про це АМН розповіла головний епідеміолог області Наталія Тімко.

"Була місія ВООЗ, експерти вивчали організацію імунопрофілактики в області. Дивилися на все, починаючи від моменту планування вакцинації до практичного проведення щеплень в умовах кабінетів для щеплення. Експерти були в поліклініках, в сільських амбулаторіях, в акушерських пунктах, в СЕС. Перевіряли, як зберігаються вакцин, як відбуваються передача, зберігання, дотримання «холодового ланцюга».Можу сказати, що нічого такого проблемного виявлено не було ". - розповіла фахівець.

Нагадаємо, місія Європейського регіонального бюро ВООЗ з питань оцінки національної програми імунізації в Україні тривала до 3-го березня. Висновки експерти обіцяють оприлюднити не раніше кінця березня.

"Міністерство охорони здоров'я щиро вдячне ВООЗ та Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за постійну підтримку в питаннях імунопрофілактики населення України. Ми чекаємо на рекомендації стосовно проведення імунопрофілактики в Україні, особливо щодо питань вакцинації проти кору для впровадження їх у практику", - зазначила з цього приводу перший заступник Міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100