05.03.2012 15:31   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

1% українців отримує зарплатню у розмірі 18 тисяч грн.

1% українців отримує зарплатню у розмірі 18 тисяч грн.

КИЇВ. 5 березня. АМН. За даними Пенсійного фонду, лише близько 100 тисяч працюючих в Україні - 0,7% від загальної кількості працевлаштованого населення - отримують заробітну платню, що перевищує 18 тисяч гривень, тобто близько 1700 євро, що співставна із середньою заробітною платнею у країнах ЄС, передає ВВС.

Водночас, за словами експертів, у сім разів більше - понад 700 тисяч працівників - отримують офіційну зарплатню на рівні мінімальної, а ще більше - 1,3 мільйона працюючих осіб - заробляють менше мінімальної зарплатні.

Нагадаємо, з 1 січня 2012 року мінімальна зарплатня в Україні становить 1073 гривні, тобто близько 100 євро.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100