05.03.2012 16:11   |   Події
Автор: Анна Бельдій

За 5 днів березня в Києві зареєстровано 8 випадків кору

За 5 днів березня в Києві  зареєстровано 8 випадків кору

КИЇВ. 5 березня. АМН. У Києві спостерігається зростання захворюваності на кір. Про це АМН повідомив Федір Лапій, головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров'я з питань дитячої імунології КМДА.


"З першого січня 2012 року в Києві 58 випадків кору. 39 з них - за лютий, 11 - за січень, а 8 - за перші 5 днів березня. Як бачимо, кір йде по наростаючій ". - Розповів фахівець.
Ф. Лапій підкреслив, що хворіють в основному нещеплені діти.


Нагадаємо, що станом на 3 березня в Україні зареєстровано 4447 випадків кору. Держсанепідслужби Україні посилено контроль за проведення профілактичних щеплень проти кору віковими групами населення. Згідно Календаря профілактичних щеплень та за проведенням протиепідемічних заходів згідно з наказом МОЗ України "Про затвердження інструкцій про організацію епідеміологічного нагляду за кором".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100