05.03.2012 17:10   |   Події
Автор: Анна Білоус

Бездітні люди потребують допомоги і уваги, а не додаткових податків - В.Литвин

Бездітні люди потребують допомоги і уваги, а не додаткових податків - В.Литвин

КИЇВ. 5 березня. АМН. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин негативно оцінює запропонований проект закону про податок на бездітність після 30 років. Про це керівник парламенту заявив в інтерв´ю журналістам під час робочої поїздки в понеділок на Житомирщину. Про це АМН повідомили у прес-службі Верховної Ради.

На думку В.Литвина, у цій ситуації "треба вивчити причини того, чому немає дітей, бо це свідчить, перш за все, про поважні причини і проблеми у таких людей, бо зазвичай, - наголосив керівник парламенту, -  ці люди потребують допомоги, уваги, а не додаткових податків". "Це просто механічний підхід до складної проблеми, який нічого не дасть", - додав він.

При цьому Володимир Литвин зауважив, що неодноразово стикався і знає про такі проблеми у людей не тільки з відсторонених розповідей. "Як правило, це відсутність у людей житла, проблеми зі здоров´ям, неможливість мати дітей, інші проблеми", - сказав він.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100