05.03.2012 17:46   |   Події
Автор: Анна Білоус

Донеччина отримає 96 млн грн на будівництво ПЕТ-КТ центру

Донеччина отримає 96 млн грн на будівництво ПЕТ-КТ центру

КИЇВ. 5 березня. АМН. У межах субвенцій з державного бюджету Донецька область цього річ отримає 96 мільйонів гривень на продовження будівництва центру позитронно-емісійної томографії – комп’ютерної томографії (ПЕТ-КТ центр), капітальний ремонт та реконструкцію лікарняних споруд та закупівлю високовартісного обладнання для Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання. Про це АМН повідомили у прес-службі КМУ.

Для реалізації цього проекту Уряд схвалив постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. № 304", якою регулюватиме дане питання вже цього року.

Важливо, що виконання цього завдання не потребує додаткових коштів, оскільки буде фінансуватися в межах коштів, передбачених Міністерству охорони здоров’я.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100