05.03.2012 17:49   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Швидку допомогу профінансували майже на 300 млн грн

Швидку допомогу профінансували майже на 300 млн грн

КИЇВ. 5 березня. АМН. Цьогоріч Кабмін розпорядився постановою "Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів для швидкої медичної допомоги" відповідно до бюджетної програми профінансувати "швидку" в обсязі 323,1 млн. гривень. Про це АМН повідомили у прес-службі КМУ.

Порядком встановлено, що головним розпорядником субвенцій є Міністерство охорони здоров’я, а перерахуванням коштів займається Казначейство. Щомісячно розпорядники бюджетної фінансової допомоги подають до МОЗ інформацію про її використання та стан оснащення медикаментами швидкої медичної допомоги. Відтак Міністерство охорони здоров’я узагальнює інформацію та передає її Мінфіну. Казначейство також кожного місяця інформує Міністерство фінансів про обсяги перерахованих субвенцій.

Таким чином, порядок має прості та прозорі правила та процедури і не має ризиків вчинення корупційних схем. Що особливо актуально, адже забезпеченість пунктів швидкої допомоги – обов’язкова умова.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100