05.03.2012 17:52   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

"Київському міському центру серця" виділять 39 млн грн

"Київському міському центру серця" виділять 39 млн грн

КИЇВ. 5 березня. АМН. На забезпечення функціонування Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" у 2012 році заплановано спрямувати 39 млн. грн. субвенції з державного бюджету. Про це АМН повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Порядок та умови надання відповідної субвенції з держбюджету міському бюджету м. Києва ухвалено на засіданні Уряду 5 березня.

Згідно з урядовим документом головним розпорядником субвенції є Міністерство охорони здоров’я. Субвенція буде спрямована на придбання медикаментів та витратних матеріалів, а також медичне обладнання.

Нагадаємо, за словами експертів, Київський міський центр серця вже давно став республіканською лікарнею.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100