05.03.2012 18:03   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

На Сумщині з'являться 23 "швидкі допомоги"

На Сумщині з'являться 23 "швидкі допомоги"

КИЇВ. 5 березня. АМН. У Сумській області протягом поточного року з'явиться 23 нові карети "швидкої допомоги". Про це АМН повідомили у прес-службі Сумської ОДА.

Машини з'являться за допомогою акції " Подаруй селу швидку допомогу", яка є прикладом спільної праці влади та бізнесу.

Також представники бізнесу заявили про готовність вкласти в розбудову села 60 мільйонів гривень. Ці кошти будуть спрямовані на вирішення нагальних проблем територіальних громад, зокрема, на ремонт бюджетних установ, модернізацію фельдшерсько-акушерських пунктів, будівництво водогонів та газифікацію сіл.

Нагадаємо, завдяки акції "Подаруй селу швидку допомогу" минулого року 12 центральних районних лікарень Сумщини отримали 17 карет "швидкої допомоги".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100