05.03.2012 18:17   |   Події
Автор: Анна Бельдій

ФАС представила поправки до закону про ліки

ФАС представила поправки до закону про ліки

КИЇВ. 5 березня. АМН. Пакет поправок Федеральної антимонопольної служби (ФАС) до закону "Про обіг лікарських засобів" був представлений 5 березня на засіданні експертної ради ФАС щодо розвитку конкуренції в соціальній сфері та охороні здоров'я, повідомляють російські ЗМІ.

Поправки до вступив в дію 1 вересня 2010 року закону були розроблені за дорученням віце-прем'єрів РФ Ігоря Сечіна і Владислава Суркова з метою спрощення реєстрації ЛЗ.

Зміни в законі дозволять вносити ряд змін в реєстраційну документацію ліків без проведення повторних експертиз. Крім того, буде скасовано заборону на продаж залишків медикаментів, випущених за старими нормативами після рішення МОЗ про затвердження змін у пакет документів.

За словами Тимофія Ніжегородцева, начальника управління контролю соціальної сфери і торгівлі ФАС, всі підготовлені поправки покликані значно спростити і прискорити процес реєстрації лікарських засобів. ФАС пропонує звільнити заявників від необхідності отримувати в міністерстві дозволу на ввезення зразків, потрібних для проведення офіційно призначених експертиз.
Нарешті, ФАС пропонує скасувати вимогу про необхідність проведення повторних локальних клінічних досліджень і досліджень біоеквівалентності на території Росії, якщо є результати міжнародних досліджень, проведених відповідно до вимог GCP і GLP.

Пакет підготовлених поправок 7 березня буде направлений для узгодження в Мінздоровсоцрозвитку РФ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100