05.03.2012 18:12   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Держлікслужба пропонує спростити отримання підтвердження сертифіката GMP

Держлікслужба пропонує спростити отримання підтвердження сертифіката GMP

КИЇВ. 5 березня. АМН. З метою спрощення процедури отримання висновку щодо підтвердження сертифіката відповідності умовам Належної виробничої практики (GMP) для компаній, які мають офіційні документи щодо відповідності виробництва вимогам GMP, Держлікслужба пропонує внести зміни до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30.10.2002 № 391. Про це АМН повідомили у прес-службі Держлікслужби.

Згідно з проектом наказу, якщо виробництво лікарських засобів розташоване на території країни-члена Європейського Союзу, і його уповноважені регуляторні органи є членами PIC/S, то досьє виробничої дільниці надавати не обов’язково.  

Також пропонується викласти в новій редакції Додаток 4 "Загальний перелік номенклатури продукції" до Порядку проведення сертифікації виробництва лікарських засобів. Спрощення процедури отримання висновку щодо підтвердження сертифіката відповідності умовам належної виробничої практики (GMP) спрямоване на наближення процедури сертифікації до європейських вимог.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100