05.03.2012 20:04   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Кожна українська дитина зможе приїхати в гості до Св.Миколая - Ю.Павленко

Кожна українська дитина зможе приїхати в гості до Св.Миколая - Ю.Павленко

КИЇВ. 5 березня. АМН. На виконання доручення Глави держави, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко провів нараду щодо реалізації проекту розбудови туристично-мистецького комплексу "Маєток Святого Миколая", що в Івано-Франківській області. Про це АМН повідомили в прес-службі Глави держави.

Проектом передбачено такі напрямки розбудови: центральна садиба, навчально-оздоровчий, духовно-екологічний, спортивно-оздоровчий центри та туристичне поселення "Гуцульське село". Маєток Святого Миколая покликаний стати центром культурно-мистецького життя не тільки Гуцульщини, а й для дітей всієї України.

За результатами наради, з метою повного виконання доручення Президента України по розвитку туристично-мистецького комплексу "Маєток Святого Миколая", Уповноважений Президента України з прав дитини звернувся до Івано-Франківської ОДА, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства земельних ресурсів України щодо якнайшвидшого внесення на розгляд Кабінету Міністрів України узгодженого проекту розпорядження.


У нараді взяли участь перший заступник Голови Державного агентства земельних ресурсів України Артем Кадомський, директор Департаменту заповідної зони Міністерства екології та природних ресурсів України Віктор Канцурак, перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Плавюк, в.о. начальника-перший заступник начальника головного управління Держкомзему в Івано-Франківській області Володимир Боднарчук, голова Косівської райдержадміністрації Івано-Франківської області Ярослав Шинкарук, директор національного природного парку "Гуцульщина" Василь Пророчук.

Довідка: до центральної садиби входять: будинок та пошта Святого Миколая, інформаційний і культурно-мистецькі центри, дитячий театр на 300 місць, містечко майстрів і торгово-виставкові павільйони, етнографічний музей, вольєрне господарство та дитяча колія з казковими станціями. Також заплановано створити гостинну садибу з готельним комплексом на 100 місць, дерев’яними котеджами для сімейного відпочинку та гірськолижним витягом.

Навчально-оздоровчий комплекс включатиме школу на 300 місць зі спальними корпусами, критим басейном, медично-діагностичним центром, спортзалом, їдальнею. До спортивно-оздоровчого центру входитимуть: кінноспортивна база та іподром, лікувальний центр, база спортивного риболовства з будинком рибалки та ставками, оздоровчим та відпочинковими комплексами для дітей та дорослих з обмеженими можливостями.

Духовно-екологічний центр практично діє – це церква, Хресна дорога, альтанка, духовно-екологічна стежка, будинок для прихожан з навчальними класами для занять з екології та релігієзнавства.

У туристичному поселенні "Гуцульське село" функціонуватимуть кузня, млин, валило, возниця, колиба, полонина, хата-гражда, форельне господарство та інші споруди гуцульського побуту та культури.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100