06.03.2012 09:10   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Сьогодні - Всесвітній день боротьби зі сліпотою від глаукоми

Сьогодні - Всесвітній день боротьби зі сліпотою від глаукоми

КИЇВ. 6 березня. АМН. Сьогодні  відзначається всесвітній  День боротьби зі сліпотою від глаукоми, передає АМН.  В Україні цей день вперше відзначали, 6 березня 2008 року.

За даними експертів, у світі живе близько 40 млн незрячих, а також – до 300 млн слабкозорих людей.

Глаукома – велика група очних захворювань, що характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску з подальшим розвитком типових дефектів поля зору, зниженням зору й атрофією зорового нерва. Ця хвороба ока вкрай підступна. Вона не має симптомів і призводить до остаточної втрати зору. Допомогти може лише вчасна діагностика.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100