06.03.2012 09:50   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Смертність від раку росіян знизилась на 1%

Смертність від раку росіян знизилась на 1%

КИЇВ. 6 березня. АМН. Протягом 2011 року випадки смерті від раку в людей, що проживають у Росії, зменшилась на 1% порівняно з 2010 роком. Про це АМН повідомили у прес-службі профільного міністерства.

Такі результати були досягнуті завдяки значним змінам в системі організації онкологічної служби. Сьогодні в ній робиться наголос на виявлення захворювань на ранніх стадіях, що дозволяє запобігти передчасній смерті та збільшити тривалість життя хворих.

За час реалізації Національної онкологічної програми 2009-2010 роках збільшилося число виявлених хворих з I стадією на 2,6%. Важливу роль тут відіграють первинні онкологічні кабінети, що відкриваються в усіх регіонах.

Наразі заходи щодо вдосконалення медичної допомоги хворим з онкологічними захворюваннями реалізують в 32 регіонах. За період 2009-2011 р. загальний обсяг субсидій федерального бюджету наданих бюджетам регіонів склав 15,23 млрд руб.

Довідка: наразі онкологічна служба в Росії представлена 107 диспансерами, 52 з них налічує від 100 до 300 ліжок, 37 - від 301 до 800 ліжок. Облік хворих злоякісними новоутвореннями здійснюється у федеральному реєстрі онкологічних хворих.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100