06.03.2012 09:41   |   Події
Автор: Анна Білоус

Зменшено перелік документів, необхідних виробникам харчових продуктів для отримання експлуатаційного дозволу

Зменшено перелік документів, необхідних виробникам харчових продуктів для отримання експлуатаційного дозволу

КИЇВ. 6 березня. АМН. Урядом внесено зміни до Порядку видачі експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів. Про це АМН повідомили у прес-службі Державної СЕС.   
                       
У рамках виконання Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 27.04.2011 №504/2011, постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 149 внесено зміни до Порядку видачі експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів.

Змінами зменшено перелік документів, які необхідно надавати суб’єкту господарювання для отримання експлуатаційного дозволу.

Відповідно до законодавства України на даний час оператори потужностей (об'єктів), що провадять діяльність з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного санітарного лікаря, який видається на кожну з таких потужностей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100