06.03.2012 10:40   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Керченський виправній колонії відкрили оновлений стоматологічний кабінет

У Керченський виправній колонії відкрили оновлений стоматологічний кабінет

КИЇВ. 6 березня. АМН. Наприкінці лютого після проведення додаткових косметичних ремонтів, адміністрацією виправного закладу, було урочисто відкрито оновлений стоматологічний кабінет у Керченський Виправній колонії № 126. про це АМН повідомили у перс-службі Державної пенітенціарної служби.

Стоматологічна установка SIGER U200 була централізовано поставлена з центральної бази забезпечення Державної пенітенціарної служби України в грудні 2011 року. Загальна вартість обладнання складає 45 тис. гривень.

Також сучасне медичне обладнання було встановлено у Симферопольському слідчому ізоляторі та Сімферопольський Виправній колонії № 102, що дозволяє на даний час в пенітенціарних закладах Автономії надавати більш якісну стоматологічну допомогу ув’язненим та засудженим в місцях позбавлення волі.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100