06.03.2012 11:12   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Справу фармацевтів-перевертнів направлено до суду

Справу фармацевтів-перевертнів направлено до суду

КИЇВ. 6 березня. АМН.Заступником прокурора Київської області затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі за обвинуваченням злочинної групи, що розповсюджувала сильнодіючі ліки. Про це АМН повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

"Організована злочинна група у складі трьох осіб діяла на території Києва та області в період з лютого 2010 по серпень 2011 року. Доведено, що протягом цього часу вказаними особами здійснено незаконне придбання, перевезення та зберігання з метою збуту 28233 таблеток та 81 ампули сильнодіючих лікарських засобів, а також незаконно реалізовано 160 таблеток сильнодіючих засобів", - йдеться в повідомленні.

Дії, що пов’язані з незаконним придбанням, перевезенням, зберіганням з метою збуту та збутом сильнодіючих лікарських засобів в особливо великих розмірах, відповідно до ч.1 ст. 321 КК України, є злочином, в якому дана організована злочинна група й обвинувачується. Санкція цієї статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Справу направлено до суду для розгляду по суті пред’явленого обвинувачення.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100