06.03.2012 11:08   |   Події
Автор: Юліана Матусова

На Дніпропетровщині після реконструкції відкрито блок обласної дитячої лікарні

На Дніпропетровщині після реконструкції відкрито блок обласної дитячої лікарні

КИЇВ. 6 березня. АМН. Блок №1 головного корпусу Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні відкрито після реконструкції. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Завдяки реконструкції площу корпусу було розширено вдвічі: тепер тут розміщуються приймально-діагностичне відділення, травмпункт, клініко-діагностична лабораторія та центральне стерилізаційне відділення. Усі відділення оснащені сучасним обладнанням і працюють у цілодобовому режимі.

Вартість реконструкції блоку №1 головного корпусу Обласної клінічної дитячої лікарні становить понад 11 млн. грн., які було виділено з обласного бюджету.
Нагадаємо, що Обласна дитяча клінічна лікарня – спеціалізований лікувально-профілактичний заклад, який надає висококваліфіковану та консультативно-поліклінічну допомогу ІІІ рівня дітям всієї Дніпропетровської області.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100