22.08.2012 23:43   |   Події
Автор: Анна Білоус

80% одружених українців - люди старшого віку

80% одружених українців - люди старшого віку

Найбільше українців, які зараз перебувають у шлюбі, відносяться до вікової групи 50-54 роки.  Такі дані оприлюднила компанія Research & Branding Group, яка провела дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до інститутів сім'ї та шлюбу, передає АМН.

Молодь "до 30 років" складає меншість серед українців, які зараз перебувають у шлюбі.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100