06.03.2012 11:32   |   Події
Автор: Анна Білоус

В усіх лікарнях і школах Кіровоградщини встановлять "радонові" датчики

В усіх  лікарнях і школах  Кіровоградщини встановлять "радонові" датчики

КИЇВ. 6 березня. АМН. З завтрашнього дня в усіх дошкільних, навчальних та лікувальних закладах Кіровоградської області розпочнеться монтаж датчиків для вимірювання концентрації радону. Планується, що за 2 тижні пристрої буде встановлено. Про це АМН повідомили у перс-службі Кіровоградської ОДА.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, 5 березня в область завезли 1000 таких датчиків з Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України.

Пристрої відпрацюють місяць, після чого фахівці інституту ім. О.М. Марзєєва аналізуватимуть показники. Результати проекту оприлюднять в травні під час міжнародної наукової конференції в Кіровограді, учасники якої розроблятимуть заходи протидії впливу радону на здоров’я жителів області.

Програма вивчення впливу радонового випромінювання на здоров'я людей є унікальною, в Україні вона реалізується вперше.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100