06.03.2012 11:41   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

О.Попов привітав жінок з 8 березня

О.Попов привітав жінок з 8 березня

КИЇВ. 6 березня. АМН. Глава КМДА Олександр Попов привітав найбільш активних жінок міста з Міжнародним жіночим днем, передає кореспондент АМН.

"Весна і наша любов до жінок спонукає нас до того, щоб ми говорили теплі слова. Ви сприяєте розвитку столиці, і я вам щиро вдячний за те, що ви причасні до великої справи. У нас великі плани, навіть я б сказав вони дещо романтичні, але я не маю жодного сумніву, що все вдасться", - сказав О.Попов.

За його словами, усю найскладнішу роботу чоловіки перекладають на плечі жінок. Слабка стать активно працює майже в кожній галузі, від охорони здоров'я до захисту населення.

На зустрічі були присутні активні жінки столиці, які є головами різних організацій. Більшість з них займається благодійністю, питаннями жіноцтва, материнства та сім'ї. Кожна з них розказала О.Попову про свою організацію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100