06.03.2012 11:44   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Найчастіше у пожежах гинуть чоловіки

Найчастіше у пожежах гинуть чоловіки

КИЇВ. 6 березня. АМН. 60% загиблих від пожеж становлять чоловіки. Про це на прес-конференції розповіла керівник прес-служби Держтехногенбеспеки Валентина Шаповалова, передаэ кореспондент АМН.

"Чоловіки входять до групи ризику по смертності від пожеж. Від усіх загиблих саме чоловіки становлять 60%. Це, в основному, трапляється через те, що чоловіки часто палять у ліжку, і, найчастіше – у нетверезому стані", - розповіла В. Шаповалова. 

За словами фахівця, у групу ризику також входять самотні громадяни похилого віку, люди із неблагополучних сімей, особи, що потребують додаткового захисту.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100