06.03.2012 11:46   |   Події
Автор: Анна Бельдій

На Чернігівщині 38 випадків кору

На Чернігівщині 38 випадків кору

КИЇВ. 6 березня. АМН. З початку року на Чернігівщині зареєстровано 38 випадків захворювання на кір, 1 випадок за останню добу. Про це АМН повідомили у Чернігівській СЕС.

За останню добу в області зареєстровано 1 випадок захворювання на кір (міська лікарня № 1, мешканка м.Чернігова) та ще 2 випадки з підозрою на це захворювання.

З початку року в області зареєстровано 38 випадків захворювання на кір, зокрема  3 діагнози кору підтверджені лабораторно, 35 - встановлені клінічно. Під підозрою з діагнозом "кір»"залишаються 5 хворих. На сьогодні госпіталізовано 9 хворих. Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100