28.08.2012 01:48   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Солярії вкрай шкідливі для "українського" типу шкіри

Солярії вкрай шкідливі для "українського" типу шкіри

КИЇВ. 28 серпня. АМН. Солярії небезпечні для вашого здоров'я, оскільки несуть додатковий ризик онкологічних захворювань шкіри. Про це повідомив головний дерматолог МОЗ Олександр Літус.

"Останнім часом солярії стали дуже популярні, але закордоном жінкам до 18 років заборонено їх відвідувати, бо це дуже негативно впливає на шкіру і призводить до онкологічних ускладнень. Враховуючи наш тип шкіри, ми й так достатньо отримуємо ультрафіолету, щоб ще й ходити до солярію і отримувати надлишковий", - сказав О.Літус.

Нагадаємо, фахівці з Онкологічного центру в Нью-Йорку звернули увагу на те, що багато дівчат із регулярністю ходять в солярій. Часто психологи спостерігають у них справжню залежність від штучного сонця. Молоді люди відвідують солярій не заради турботи про здоров'я та зовнішності, а заради підвищення настрою і спілкування. Причому можливість отримати задоволення переважає над ризиком для здоров'я. Саме ці симптоми спостерігаються у тих, хто страждає алкоголізмом і наркоманією.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100