28.08.2012 00:56   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Названі три елементи, яких не вистачає жіночому організму

Названі три елементи, яких не вистачає жіночому організму

КИЇВ. 28 серпня. АМН. Жіночому організму сьогодні не вистачає три основних елементи, повідомив головний дієтолог МОЗ Олег Швець, передає кореспондент АМН.

"Жінки в Україні потерпають від постійного дефіциту трьох елементів: заліза, йоду і фолієвої кислоти. Ці елементи мають значення не тільки для шкіри. А й загалом для здоров'я. Особливо важливо це для тих жінок, які планують вагітніти. Тому, приміром, слід вживати лише йодовану сіль", - сказав О.Швець.

Нагадаємо, як щойно передава АМН, мінімальна кількість дітей, яких має народити жінка – троє. З 15 до 45 років, поки тривають репродуктивний вік і циклічні зміни, викликані вагітністю жінки, має бути перерва мінімум 5-7 років. Якщо ця перерва буде збережена, то ризик онкологічного захворювання жіночих статевих органів знизиться в кілька разів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100