06.03.2012 12:05   |   Події
Автор: Анна Білоус

Інваліди Миколаївщини отримали нові автомобілі

Інваліди Миколаївщини отримали нові автомобілі

КИЇВ. 6 березня. АМН. Колегією головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації проведено розподіл автомобілів серед інвалідів, які знаходяться у черзі на позачергове отримання автомобіля (2 автомобіля) та інвалідів, що забезпечуються автомобілями у порядку загальної черги (1 автомобіль). Про це АМН повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Також протягом 2011 року видано 12 автомобілів.

На обліку в головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на забезпечення спецавтотранспортом перебуває 1161 інвалід.

Як повідомили в облдержадміністрації, протягом поточного року інваліди отримають принаймні вдвічі більш автомобілів, ніж минулого року.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100