06.03.2012 12:08   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Семеро дітей загинуло від пожежі на Миколаївщині

Семеро дітей загинуло від пожежі на Миколаївщині

КИЇВ. 6 березня. АМН. На Миколаївщині, внаслідок пожежі загинуло семеро дітей. Про це на прес-конференції повідомила керівник прес-служби Держтехногенбеспеки України Валентина Шаповалова.

"Жахлива, через свої наслідки, трагедія сталася  вранці 13 лютого в с. Кінецьпіль на Миколаївщині. Там, у приватному будинку виникла пожежа внаслідок якої загинуло 7 (!) дітей. Вони отруїлися продуктами горіння", - розповіла В. Шаповалова. За словами фахівця, родина не була неблагополучною.

"Це була цілком нормальна родина, правда багатодітна. Мати сиділа з дітьми, а батько розвозив хліб по магазинам. Пожежа сталася у наслідок короткого замикання електроподовжувача", - запевнила експерт.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100