06.03.2012 12:20   |   Події
Автор: Анна Білоус

Близько 150 млн грн виділено на процес оптимізації галузі охорони здоров’я на Волині

Близько 150 млн грн виділено на процес оптимізації галузі охорони здоров’я на Волині

КИЇВ. 6 березня. АМН. На Волині у процесі оптимізації галузі охорони здоров’я, акцент ставиться на наданні доступної і якісної медичної допомоги сільському населенню. Про це АМН повідомили у прес-службі Волинської ОДА.

Найраціональнішим є реформування малопотужних дільничних лікарень в лікарські амбулаторії, ще краще - в амбулаторії сімейного лікаря з денними стаціонарами. На забезпечення діагностичною і лікувальною апаратурою таких амбулаторій виділятимуться значні кошти, а це – близько 150 млн грн у 2012 році.

Крім цього, вони матимуть карети швидкої допомоги, обладнані навігаційними системами. Таку практику вже розпочато у Любомльському госпітальному окрузі і є позитивні відгуки місцевого населення. Нині їх досвід поширений на Ковельський госпітальний округ.

Нагадаємо, у 2011 році в області відкрито 267 дільниць лікарів загальної практики та сімейної медицини.

Як повідомляв АМН, у 2012 році на розвиток первинної медичної допомоги містам і районам Криму планується направити 23 млн грн.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100