06.03.2012 12:28   |   Події
Автор: Анна Бельдій

Медиків для сіл у Запорізькій області будуть готувати за кошти місцевих бюджетів

Медиків для сіл у Запорізькій області будуть готувати за кошти місцевих бюджетів

КИЇВ. 6 березня. АМН. За даними управління охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації, укомплектованість кадрами лікарів у сільських районах становить лише 66,8 %, молодших медичних працівників - 91,1 %. З метою врегулювання цього проблемного для сільських медичних закладів питання голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко дав доручення керівникам районних державних адміністрацій та міськвиконкомів віднайти можливості для навчання сільської молоді у Запорізькому медичному університеті на підставі тристоронньої угоди - між ЗДМУ, РДА та студентом - за кошти місцевих бюджетів. Про це АМН повідомили у прес-службі Запоріжській ОДА.

На переконання О. Пеклушенка, кожен район повинен мати власну програму підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту. На даний час відповідна програма вже прийнята та почала реалізовуватися в Приазовському, Михайлівському, Запорізькому, Гуляйпільському, Бердянському, Вільнянському, Мелітопольському, Пологівському, Розівському районах.

Доопрацьовуються такі програми в Чернігівському та Приморському районах. Представники місцевої влади Якимівського району, Бердянська та Вільнянська вже провели зустрічі з ректором Запорізького державного медуніверситету Юрієм Колесником на предмет підписання тристоронніх угод у поточному році.

Вони передбачають навчання сільської молоді за цільовим направленням за кошти місцевих бюджетів, а також навчання в інтернатурі за рахунок коштів місцевих бюджетів випускників, які уклали угоду на відпрацювання в сільському районі не менше трьох років після закінчення інтернатури.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100