06.03.2012 12:31   |   Події
Автор: Юліана Матусова

У Луганську почалося будівництво найбільшого перинатального центру в Україні

У Луганську почалося будівництво найбільшого перинатального центру в Україні

КИЇВ. 6 березня. АМН. У Луганську на території поліклініки почалося будівництво перинатального центру. Про це повідомили в головному Управлінні охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації.

Цей центр має стати найбільшим в Україні: він налічуватиме 180 ліжок. Обласна влада виступила з ініціативою завершити будівництво цього центру вже до жовтня 2012 року.

80% коштів на будівництво перинатального центру буде виділено з державного бюджету і 20% - з обласного. Загальна вартість проекту становила 50 млн. грн. З обласного бюджету вже виділено 10 млн. грн.

Нагадаємо, що у в рамках проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства" до 2014 року планується відкрити перинатальні центри у всіх областях України, а також у Києві та Севастополі. Зокрема, в столиці вже відкрито один центр, передбачається відкриття ще двох.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100