06.03.2012 12:45   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: для здоров'я шкіри слід повноцінно харчуватися

Експерт: для здоров'я шкіри слід повноцінно харчуватися

КИЇВ. 6 березня. АМН. Запорука здорової шкіри – правильне харчування, повідомив головний дерматолог МОЗу Олександр Літус, передає кореспондент АМН.

"Для того, щоб шкіра була здоровою, в першу чергу, жінка має повноцінно харчуватися. Шкіра – це дзеркало внутрішніх органів. Якщо буде якісна вода і збалансована правильна їжа, то й шкіра буде виглядати набагато краще, ніж коли не дотримуватися цих вимог. Також куріння та вживання алкоголю дуже впливає на якість і стан шкіри. Не менш важливим є і правильний догляд. Так же, як ми чистимо щодня зуби, маємо й доглядати за шкірою", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, експерти стверджують, що солярії небезпечні для вашого здоров'я, оскільки несуть додатковий ризик онкологічних захворювань шкіри.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100